Renascoop s.r.o. – Specialista nákladních disků

O společnostech

Firma Remkol s.r.o. a její sesterská společnost Renascoop s.r.o. jsou výhradními dovozci nákladních disků, diskových kol značky Ples a Jantsa.
Renascoop s.r.o byla založena v roce 1994 na území České republiky. Ján Rémes Remkol, později Remkol s.r.o. na slovenském trhu působí už od roku 1995. Už od samotného začátku svojí existence se obě sesterské firmy věnovaly dovozu a prodeji nákladních disků, diskových kol.
Sortiment výrobků postupně zvyšovaly a získaly výhradní zastoupení firmy Ples a Jantsa na českém a slovenském trhu.

Cílem společností je rychlá, pružná reakce na požadavky zákazníka. Důvěra našich klientů je pro nás nejen závazkem, ale současně i výraznou stimulací neustálého zkvalitňování našich služeb cestou individuálního přístupu ke každému zákazníkovi.

Z tohoto principu vychází i naše cenotvorba. Pro každého zákazníka určujeme individuální ceny a to nejen na základě odebraného množství, ale i na základě úspěšnosti spolupráce. V ceníku uvádíme maloobchodní prodejní ceny, ze kterých poskytneme procentní slevy /rabaty/ jednotlivým zákazníkům.
Sortiment neustále rozšiřujeme a díky dobré propracované logistice rychle reagujeme na nové požadavky zákazníka. Ve skladech v Dunajské Stredě a ve Vevčicích držíme cca 6000 ks diskových kol ve 40 rozměrech.
V případě, že chcete s naší firmou spolupracovat, kontaktujte nás na uvedených adresách.